Захисник Дніпра: У команді кожен буде битися за результат

0
12
Мандзюк вірить, що Дніпру вдасться пройти Базель

Захисник Дніпра Віталій Мандзюк заявив, що всі футболісти дніпропетровської команди налаштовані дати бій Базелю на Дніпро-Арені.

"Настрій нормальний. Потрібно забути той матч і готуватися до нового. Якщо ходити і тільки переживати, позитивного результату важко буде домогтися. В команді нормальна атмосфера, всі вірять в перемогу, і кожен буде битися за результат", - сказав Манзюк.

Він також зазначив, що в поєдинку в Базелі дніпропетровській команді не вистачило концентрації.

"Суперник не створив багато моментів, але забив двічі. Напевно, це сталося через те, що нам не вистачило концентрації. Перший тайм був набагато кращий - погодні умови були іншими. У нас були хороші моменти, і шкода, що їх не реалізували .

Те, що відбувалося у другому таймі, важко назвати футболом. Погано, що пропустили другий гол - також зі стандарту, через брак концентрації. Зараз потрібно міняти ситуацію і добиватися позитивного результату", - наголосив Мандзюк.

Нагадаємо, що поєдинок Дніпро - Базель відбудеться 21 лютого. Початок зустрічі - 20:00 за київським часом.

За матеріалами: ФК Дніпро (Дніпропетровськ)