Швейцарська стіна. Дніпро не зумів переграти Базель в Лізі Європи

21 лютого 2013, 22:05
0
13

У четвер, 21 лютого, відбувся другий матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому дніпропетровський Дніпро зіграв внічию зі швейцарським Базелем.

Дніпропетровський Дніпро всього один раз зумів пробити ворота швейцарського Базеля і завершив єврокубкову кампанію в цьому сезоні.

З перших хвилин команда Рамоса прийнялася розхитувати дисципліновану оборону гостей і не зупинялася фактично до фінального свистка.

З плином часу втрачав терпіння і Хуанде Рамос, який ще в першому таймі кинув у бій Коноплянку, участь якого через травму була під питанням, а у другому таймі і зовсім перейшов на гру в три захисники.

Дуже спірним стало і суддівство у матчі. Німецький арбітр Деніз Айтекін спершу видалив Калинича за відмашку, після чого вирівняв склади за гру рукою Фрая, після чого Селезньов відкрив рахунок у матчі.

Далі бригада арбітрів не побачила офсайд у Селезньова, який міг робити рахунок 2:0 і тут же припустилася помилки біля протилежних воріт, призначивши суперечливий пенальті у ворота Лаштувки, який реалізував Шер.

У підсумку нічия 1:1, яка не дозволила Дніпру продовжити виступ у Лізі Європи в цьому сезоні.

Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - Базель (Швейцарія) 1:1

Голи: Селезньов, 76 (пен) - Шер, 81 (пен)