Маркевич: Представник президента - не причина нашої поразки сьогодні

19
Мирон Маркевич не радий поразці

Головний тренер харківського Металіста Мирон Маркевич прокоментував результат гри його команди проти Ньюкасла.

Якщо можна, прокоментуйте епізод, який призвів до пенальті...

Проти нас строго і грамотно зіграв суперник. Водночас грали просто – пресинг на своїй половині і довгі передачі. Ми десь були готові до такої гри, але вона триває 90 хвилин. У першому таймі, я вважаю, була рівна гра, без моментів. У другому нічого абсолютно не вдавалося, ми могли пропустити. Я, чесно кажучи, вже готував дві заміни – і Жажу, і Вілліана, так як треба було щось освіжати. Але помилка була необов'язковою. Я не хочу когось звинувачувати - Папу чи ще когось. Ми ж тільки пам'ятаємо погані моменти, а коли Папа виручав – це ми забуваємо. Не хочу нікого звинувачувати. Футболісти старалися. Ні про кого не можу нікому сказати, що хтось не віддавався в боротьбі. Так сталося, і нічого не зробиш з цим. Це футбол. Ми не забили, а Ньюкаслу це вдалося.

Після таких поразок звертаєш увагу на все. В історії Металіста вже було таке, що коли присутні на стадіоні перші особи держави, команда програла аутсайдеру. Сьогодні також були представники нинішнього президента. Це якось впливає на гру команди?

Я не думаю, що це якось впливає. На футбол ходять всі, хто хоче, і звертати на це увагу не варто. Це не причина нашої поразки сьогодні. Самі винні, бо нема чого на когось нарікати.

Оцініть гру Жажі, який його стан після повернення в команду?

Він ще не готовий на 100%, але, думаю, до 2 березня ми його наведемо в повну бойову готовність. З виходом його і Вілліана ми створили три моменти, але сильно зіграв воротар. Поява його був виправданою, Жажа додав у грі.

Нагадаємо, що в четвер Металіст вдома програв Ньюкаслу з рахунком 0:1 і вибув з Ліги Європи.