Шахтар програв московському Динамо в товариському матчі

23 лютого 2013, 18:40
0
9
Шахтар забив на гол менше Динамо

У суботу, 23 лютого, в останньому товариському матчі турецького збору донецький Шахтар програв московському Динамо

У першому таймі "гірники" розписалися у воротах москвичів, але російський арбітр не зафіксував гол через офсайду у Мхітаряна.

Чергова перемога над сусідами. Шахтар обіграв Крилья Советов

На 60-й хвилині Шахтар пропустив перший гол у матчі - після подачі з кутового відзначився Кевін Кураньї.

Під завісу поєдинку команди обмінялися голами - спочатку Нобоа красивим ударом зі штрафного довів рахунок до 0:2, а потім Генріх Мхітарян прийняв м'яч на лінії штрафного, пройшов далі й пробив повз кіпера.

Гендиректор Шахтаря розкрив причини втечі Вілліана в Анжі

Фінальна навала ні до чого не призвела - Шахтар програв Динамо.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Динамо (Москва, Росія) - 1:2

Гол: Мхітарян (82) - Кураньї (60), Нобоа (79)

Шахтар: П'ятов (Каніболоцький, 46; П'ятов, 69), Срна (к), Чигринський (Кучер, 46), Ракицький, Рац (Соболь, 77), Хюбшман (Степаненко, 68), Фернандіньо, Едуардо (Тейшейра, 46), Мхітарян, Тайсон, Адріано

Шахтар заплатив 46 мільйонів доларів податків

Динамо:
Шунін, Фернандес (к), Гранат, Єпуряну (Давидов, 62), Вілкшир (Ігнатович, 62), Джуджак, Юсупов (Сапета, 88), Нобоа, Соловйов (Євсєєв, 88), Кокорін (Саламатін, 75), Кураньї (Чичерін, 62)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Шахтар програв московському Динамо в товариському матчі