Реал практично розгромив Барселону у півфіналі Кубка Іспанії

26 лютого 2013, 23:58
0
29
Барселона вдома програла Реалу

У вівторок, 26 лютого, в матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії Барселона на своєму полі поступилася Реалу

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Реал - 1:3. Текстова трансляція

Матч розпочався майже без розвідки. Спочатку Мессі створив собі хороший момент, практично з нульового кута ледь не потрапивши в дальній кут. А потім Роналду почав робити те, що йому вдавалося цілий матч - вирішувати результат гри.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Барселона - Реал. Колотнеча на матчі

Фінт, яким Роналду обіграв Піке, був простим - і дуже ефективним. Жерар намагався дістати м'яч, але влучив прямо в ногу Роналду. 100% пенальті, і сам постраждалий реалізував 11-метровий.

Після цього Барселона стала перед фактом того, що треба точно забивати. У першому таймі до голу був близький Мессі, зі штрафного пробив трохи повз ворота.

А от у другому таймі Реал знову зловив Барселону на помилці. Ді Марія посадив на газон Пуйоля, з його ударом Пінто впорався, але Роналду спокійно вразив сітку воріт. 0:2

АР
Роналду став героєм матчу

В такий вечір Барселоні було неможливо забити Реалу тричі. Рафаель Варан практично підбив підсумок матчу, забивши красивий гол головою.

На останніх хвилинах Хорді Альба один м'яч відквитав, але Барселона програла чисто і по справі. Роналду провів грандіозний матч.

Барселона - Реал Мадрид - 1:3

Гол: Хорді Альба (89) - Кріштіану Роналду (13-пенальті, 57), Рафаель Варан (68)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Реал практично розгромив Барселону у півфіналі Кубка Іспанії

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: БарселонаРеал МадридКубок ИспанииклассикоБарселона Реал