Іллічівець мінімально перемагає гостей із Запоріжжя

2 березня 2013, 15:55
0
26
Руслан - автор переможного м'яча

Похмурим днем 2 березня в Маріуполі місцевий Іллічівець в рамках 19 туру української Прем'єр-ліги мінімально здолав запорізький Металург.

Подробиці та онлайн поєдинку: Іллічівець - Металург З - 1:0. Текстова трансляція

Матч у Маріуполі став другим поєдинком в українській Прем'єр-лізі, після зимової перерви. Напередодні, донецький Шахтар у звичному атакуючому стилі розібрався в рідних стінах з луцькою Волинню.

УПЛ: Шахтар розгромив Волинь

Незважаючи на активну боротьбу, нав'язану гостями із Запоріжжя, гол у роздягальню у виконанні Руслана Фоміна в підсумку вирішив результат протистояння.

Не можна не відзначити грамотну організацію гри запорожців і наявність відмінних моментів для голу, як у першому таймі, так і вже після пропущеного м'яча.

Футболісти Іллічівця "на класі" довели матч до перемоги, точково контратакуючи у другій половині зустрічі.

Іллічівець (Маріуполь) 1-0 Металург (Запоріжжя)

Гол: Фомін (45)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Іллічівець мінімально перемагає гостей із Запоріжжя

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net