16
Таврія-Карпати

У неділю, 3 березня в рамках 19-го туру української Прем'єр-ліги львівські Карпати в гостях без зусиль обіграли сімферопольську Таврію

Подробиці та онлайн поєдинку: УПЛ: Таврія - Карпати 0:2 - текстова трансляція

У першому таймі повна ігрова перевага Карпат абсолютно справедливо втілилася в забиті м'ячі. На 11-й хвилині матчу Зеньов скористався неузгодженістю дій центральних захисників Таврії й вразив сітку воріт Погорілого, а в кінці тайму відзначився Олександр Гладкий, також скориставшись помилкою оборонних побудов господарів. При цьому біля воріт Богатінова небезпечних моментів практично не виникало. На початку другого тайму здалося, що господарі поля прийшли в себе (не обійшлося без навіювання з боку Олега Лужного) й навіть провели кілька потенційно небезпечних атак на ворота Карпат, однак Буссаіді заробив друге попередження, залишивши свою команду в меншості й практично позбавивши Таврію шансів на перемогу . Гравці Карпат мали кілька можливостей зробити рахунок у матчі розгромним, проте голів більше забито не було.

2:0 - справедлива перемога львів'ян, яка до того ж виявилася першою виїзною перемогою Карпат в цьому сезоні.

Таврія (Сімферополь) 0:2 Карпати (Львів)

Гол: Зеньов (11), Гладкий (42)

Вилучення: Буссаіді (68).

Таврія: Погорілий, Буссаіді, Селіо, Нето, Гуменюк, Гомес, Любічич, Павленко (Габовда, 51), Назаренко, Гаджієв (Фещук, 29), Шиндер.

Карпати: Богатінов, Ксьонз, Пластун, Мілошевич, Кенія, Худоб'як, Бідловський, Голодюк (Штіліч, 71), Даушвілі, Зеньов (Марселіно, 65), Гладкий (Вукчевич, 82).

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: УПЛ. Карпати впевнено обіграють Таврію

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net