Кріштіану Роналду виносить Манчестер Юнайтед з Ліги чемпіонів

5 березня 2013, 23:58
0
18
Роналду наплював на побажання вболівальника

У вівторок, 5 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, у якому англійський Манчестер Юнайтед вдома поступився іспанському Реалу. Перемогу гостям приніс Кріштіану Роналду.

У першому таймі протистояння відмінно спрацювала оборонна тактика Юнайтед - моментів біля воріт Де Хеа практично не виникало, в той час як ван Персі і Уелбек створювали неприємності обороні і Дієго Лопесу.

На початку другого тайму мадридці пропустили Серхіо Рамос розписався у воротах власної команди. Кардинальні зміни в матчі символізувала собою червона картка Луїшу Нані за небезпечну гру прямою ногою проти Альваро Арбелоа, який після епізоду не зміг продовжити гру.

Чисельну перевагу Реала Моуріньо підкріпив якісною, випустивши в середину поля замість травмованого Арбелоа Модріча. Незабаром хорват блискучим ударом з-за меж штрафного зрівняв рахунок, а вже через три хвилини Кріштіану Роналду замкнув прострільну передачу від Ігуаїна. Після забитих м'ячів мадридці прогнозовано віддали ігрову ініціативу господарям поля, сподіваючись на швидкі контратаки.

Відзначитися мали можливість Уелбек і Руні, проте відмінна гра Дієго Лопеса не дала змоги манкуніанцям зрівняти рахунок. 1:2 - Реал у чвертьфіналі.

Манчестер Юнайтед (Манчестер, Англія) 1:2 Реал (Мадрид, Іспанія)

Гол: Рамос (48, аг.) - Модрич (66), Роналду (69)