Жозе Моуріньйо: Від гри Реала я очікував більшого

6 березня 2013, 07:59
0
5
Моуріньйо: Нам було неймовірно важко до фінального свистка

Головний тренер Реала Жозе Моуріньйо наголосив, що Лука Модрич, який вийшов на заміну, зробив вагомий внесок у перемогу над Манчестер Юнайтед у матчі-відповіді 1/8 фіналу.

"Звичайно, ми дуже раді, що вийшли в наступний етап, але від своєї команди я очікував більшого. Грали ми не дуже добре.

Так, ми встигли скористатися чисельною перевагою протягом 10-15 хвилин після видалення Нані. Перший тайм завершився внічию, і в ньому було значно більшої тактичної боротьби. Після перерви вже пішов відкритий футбол, і обидві команди залишили на полі всі сили.

Вважаю, що вихід Луки Модрича змінив динаміку гри, особливо в центрі поля. Разом з тим, нам було неймовірно важко до самого фінального свистка, нехай ми і грали проти десятьох суперників.

У кінцівці найкращим абсолютно точно був наш воротар Дієго Лопес, і цей факт говорить про багато. Коли при чисельній перевазі найкращим на полі є ваш голкіпер, то цілком очевидно, що ви не контролюєте хід двобою. Ми наситили середину поля ближче до кінця, але все одно не контролювали хід зустрічі", - заявив після матчу наставник Реала.

Нагадаємо, матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед - Реал закінчився з рахунком 1:2.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Жозе Моурінью: Від гри Реала я очікував більшого
За матеріалами: uefa.com