Анчелотті: ПСЖ не грав у чвертьфіналі Ліги чемпіонів 18 років

7 березня 2013, 08:26
0
17
Карло Анчелотті вважає, що гол Валенсії розбудив його команду

Головний тренер ПСЖ Карло Анчелотті заявив, що вихід ПСЖ у чвертьфінал Ліги чемпіонів - це велика подія для клубу.

"Це була складна, дуже складна зустріч, але ми з самого початку знали, що Валенсія приїде сюди показати свій найкращий футбол. У першому таймі ми виглядали не дуже добре, але в другому, після пропущеного м'яча, заграли краще.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ПСЖ - Валенсія. Відео голів матчу

Наше досягнення дуже важливе для клубу, адже він 18 років не грав у чвертьфіналі", - сказав Анчелотті.

За словами наставника ПСЖ, пропущений гол від Валенсії змусив його команду грати активніше.

"Пропущений гол розбудив нас. Ми занадто загрузли в контролі гри в першому таймі, і другий ми провели краще. Перемогти в Лізі чемпіонів буде дуже складно, але наш план - робити все, що є в наших силах.

На старті Ліги чемпіонів всі твердили, що ми не знаємо, куди ми йдемо, але ми впоралися. Ми зайняли перше місце в групі, вийшли в 1/8 фіналу, а нині пробилися до чвертьфіналу", - наголосив Анчелотті.

Нагадаємо, що в поєдинку у відповідь 1/8 Ліги чемпіонів ПСЖ вдома зіграв внічию з Валенсією - 1:1. Перший матч на виїзді підопічні Анчелотті виграли з рахунком 2:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Анчелотті: ПСЖ не грав у чвертьфіналі Ліги чемпіонів 18 років

За матеріалами: uefa.com