Тренер Валенсії: Валенсія залишає Париж з високо піднятою головою

7 березня 2013, 08:42
0
24
Вальверде разом зі своєю командою залишає Париж з високо піднятою головою

Головний тренер Валенсії Ернесто Вальверде вважає, що його команда мала всі шанси пройти у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

"Ми приїхали сюди з надією, що вийдемо в наступний етап. Однак розуміли, як буде непросто, адже нам протистояла хороша команда. Втім, ми все одно могли вийти в 1/4 фіналу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ПСЖ - Валенсія. Відео голів матчу

Ми дуже сподівалися забити і ускладнити життя ПСЖ. У другому таймі ми відкрили-таки рахунок, і дуже шкода, що незабаром господарі відновили паритет. Ми ж могли створити опонентові силу-силенну проблем. Принаймні, ми до фінального свистка зберігали інтригу", - сказав Вальверде.

За словами наставника Валенсії, в поєдинку з ПСЖ його підопічним не вистачило майстерності у завершенні атак.

"Ми не раз підбиралися близько до воріт ПСЖ, заробили масу кутових, але нам не вистачало майстерності у завершальній стадії. Ну а в завершальному відрізку позначилася втома. В першому таймі ми справді були обережними, оскільки боялися пропустити контратаку.

Уся справа в тому, що на Местальї саме контрвипади суперника доставили нам найбільше головного болю. Звичайно, в нашій роздягальні зараз панує розчарування, але ми виглядали гідно. "Залишаємо Париж з високо піднятою головою", - наголосив Вальверде.

Нагадаємо, що в поєдинку у відповідь 1/8 Ліги чемпіонів ПСЖ вдома зіграв внічию з Валенсією - 1:1. Перший матч на виїзді підопічні Анчелотті виграли з рахунком 2:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер Валенсії: Валенсія залишає Париж з високо піднятою головою

За матеріалами: uefa.com