Барселона розносить Мілан і виходить у чвертьфінал Ліги Чемпіонів

12 березня 2013, 23:45
0
14

Барселона - Мілан. У вівторок, 12 березня, у повторній грі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів каталонська Барселона каменя на камені не залишила від захисту італійського Мілана.

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Мілан - 4:0. Текстова трансляція.

Після ураганного початку у виконанні Барселони, перше ж попадання в стулок воріт Мілана на 5-ій хвилині завершилося голом Мессі, який примудрився втиснути свій удар між двома центральними захисниками суперника, вразивши при цьому ліву дев'ятку гостьових воріт. Барселона не зменшувала обертів у звичному для себе творенні комбінаційних мережив і далі, але через 20 хвилин старань зменшила обороти. Мілан ж зробив чітку ставку на точкові випади в хвилини найбільшого відволікання господарів атаками.

Така тактика ледь не принесла результат на 39-ій хвилині, коли Ньянг, який відірвався від каталонських захисників в центральному колі, вискочив на побачення з Вальдесом, але пробив низом у ліву від себе штангу. Однак у наступній атаці спрацювало первородне "Правило Футболу" і Мессі, в звичному для себе стилі ударом низом зробив рахунок 2-0.

Другий тайм розпочався з відчайдушного пресингу у виконанні футболістів Мілана. Перевага "россонеррі" тривала 10 хвилин, поки Вілья не відправив м'яч під праву для себе штангу воріт Абб'яті в атаці за участю каталонських патріархів: Іньєсти і Хаві. Цей гол вивів вперед Барселону в загальному рахунку протистояння.

Подальший хід гри тренер Мілана Алегрі намагався повернути убік активізації атакуючих потуг з виходом Мунтарі, Робіньо та Кркіча, проте цього зробити гостям з Апеннін так і не вдалося, хоча час їх перебування з м'ячем значно збільшився, як і кількість атак. Все ж по-справжньому небезпечних моментів "а-ля Ньянг" гостям створити не вдалося, незважаючи на "тінь напруги", яка маячила в разі пропущеного Барселоною м'яча. Всі точки були розставлені на другій компенсованій хвилині, після показової контратаки Барселони.

AP
Давид Вілья вніс свій внесок у перемогу

Барселона (Іспанія) 4-0 Мілан (Італія)

Голи: Ліонель Мессі (5, 40), Давид Вілья (55), Жорді Альба (90 +2)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Барселона розносить Мілан і виходить у чвертьфінал Ліги Чемпіонів.