16 березня 2013, 15:45
0
10
Данило відзначився дублем

В суботу 16 березня перший матч ігрового дня 21-го туру української Прем'єр-ліги завершився впевненою перемогою луганської Зорі над гостями з луцької Волині.

Подробиці й онлайн матчу: Зоря - Волинь - 3-1. Текстова трансляція

Зоря з перших хвилин прибрала м'яч до ніг своїх футболістів. І хоча спочатку дії господарів не приховували в собі особливої небезпеки, перший же гострий стандарт у виконанні Хомченовського призвів до забитого головою м'ячу у виконанні Даніла, при повному потуранні центральних захисників Волині. Через 4 хвилини арбітр-дебютант УПЛ Іван Бондар призначив пенальті в епізоді з фолом проти Гнатовича, який розривав на частини правий фланг захисту Волині... Необхідно відзначити, що повтори моменту наштовхують на думку, що порушення відбулося за півметра від лінії штрафного, проте підвищена динамічність епізоду і той факт, що балканець Зорі приземлився на газон вже в межах штрафного майданчика Волині призвели до суворого вердикту - пенальті, який чітко реалізував Данило, зробивши рахунок 2-0 на користь луганчан вже на 18-ій хвилині.

До честі Волині, яка виглядала дещо розібрано в сьогоднішньому матчі (що може бути викликано внутрішніми адміністративними проблемами в команді і обставиною трансферу на Укрзалізниці в Луганськ), ближче до півгодини зустрічі її футболістам вдалося вирівняти гру і скоротити рахунок: після розіграшу типового для дій лучан у цьому матчі кутового старання Бабира і Савича призвели до забитого гола.

Іншою особливістю гри гостей була велика кількість фолів і підвищена жорсткість по відношенню до суперника! І вже в дебюті другого тайму капітан волинян Сімінін був видворений з поля за друге попередження. Ця обставина ще більше посилила положення гостьової команди, яка за винятком моменту з забитим голом не виглядала блискуче в першому таймі, на відміну від господарів. Моторами луганської команди виступали Гнатович і Хомченовський, а на вістрі постійно тримав суперника в напрузі Данило. З усіх замін найбільш ефективним виявився вихід африканського нападника Зорі Болі, який першим же дотиком до м'яча вивів на ударну позицію Любеновича. Незабаром дебютанту луганчан вдалося відзначитись після відмінної гольової передачі (другий у матчі) від Хомченовський з правого флангу. Далі матч тривав по інерції, хоча це не знизило підвищену "фолотворчість". У час, що залишився, ближче до забитого м'яча були саме футболісти Зорі, які не перестали атакувати і залишили приємне враження від своєї гри.

Зоря (Луганськ) 3-1 Волинь (Луцьк)