12
Торніке Окріашвілі - автор дубля у ворота Арсеналу

У неділю, 17 березня в рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги маріупольський Іллічівець на своєму полі обіграв столичний Арсенал.

Подробиці і онлайн матчу: УПЛ. Іллічівець - Арсенал 2:1 текстова трансляція

У першому таймі атакуючою ініціативою володіли переважно господарі поля - молодий кіпер Арсеналу Сарнавський впевнено діяв у рамці воріт, не дозволяючи маріупольцям відзначитися. Однак у другому таймі воротар гостей підвів свою команду, не за правилами у власній штрафній зігравши проти Руслана Фоміна. Підсумок - пенальті і червона картка для гравця Арсеналу. Суворий вирок арбітра реалізував Торніке Окріашвілі, який незабаром стане центральною фігурою матчу.

Після пропущеного м'яча гравці Арсеналу стали активніше грати в атаці, що принесло свої плоди - Аржанов результативно замкнув флангову передачу і зрівняв рахунок. Однак незабаром Окріашвілі, скориставшись грубою помилкою Романчука, знову вивів свою команду вперед.

2:1 - Іллічівець бере гору над Арсеналом і виходить на 6-е місце, випереджаючи найближчих переслідувачів - Таврію і донецький Металург на 2 пункти в боротьбі за зону єврокубків.

Іллічівець (Маріуполь) 2:1 Арсенал (Київ)