УПЛ. Кривбас у видовищному матчі перемагає Дніпро

0
17
Гравці Кривбасу

Кривбас у рамках дніпропетровського дербі здобув вольову перемогу над Дніпром.

У першому таймі команди порадували великою кількістю моментів і зарядженістю на гру - дух дербі щосили витав над Дніпро-ареною. В першій половині тайму дуже нелегко довелося обороні криворіжців і особисто Боровику - двічі міг відзначитися Артем Федецький, одного разу - Матеус. Атакуюча перевага дніпрян втілилася в забитий м'яч, проте в епізоді великі претензії можна пред'явити до Шершуна і Боровика - непорозуміння між кіпером і захисником криворіжців дозволило Джабі Канкаві відкрити рахунок у матчі.

У перерві наставник криворіжців провів заміну - замість Лобжанідзе на поле вийшов Олексій Антонов (який стане одним з головних дійових осіб у матчі), і вже в першій атаці форвард Кривбасу розписався у воротах своєї колишньої команди, результативно замкнувши навіс від Пашаєва. Відповідними діями Хуанде Рамоса була заміна Кравченка на Калинича, проте незабаром стався ключовий епізод матчу - дуже активний Роман Зозуля отримав попередження, так як арбітр сприйняв падіння у штрафному Кривбасу за симуляцією. Друга жовта в активі форварда Дніпра, й Роман відправився відпочивати в підтрибунне приміщення. Після видалення гра проходила на зустрічних курсах - небезпечні моменти виникали як біля воріт Лаштувки, так і біля воріт Боровика.

На 79й хвилині матчу Дедечко, скориставшись відмінною передачею від Антонова, вивів криворіжців уперед - Лаштувка виявився безсилий. Після забитого м'яча гравці Кривбасу закрилися на своїй половині поля, грамотно діючи в обороні і довели матч до його завершення.

1:2 - Кривбас перемагає в дніпропетровському дербі і сильно б'є по лігочемпіонівським амбіціям Дніпра.

Дніпро (Дніпропетровськ) 1-2 Кривбас (Кривий Ріг)

Гол: Канкава (33) - Антонов (47), Дедечко (79)

На 58й хвилині видалений Зозуля

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: УПЛ. Кривбас у видовищному матчі перемагає Дніпро

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net