0
32
Роналдо і збірна Португалії втрачають очки в Ізраїлі

Португалія втратила важливі очки в матчі проти збірної Ізраїлю.

У п'ятницю, 22 березня, в групі F відбувся відбірний матч групового раунду на ЧС-2014 Ізраїль - Португалія, результат якого для багатьох став сенсацією.

Господарі поля, зігравши на контратаках, звели матч з командою Криштіано Роналдо внічию.

Зазначимо, що збірна Португалії з перших хвилин пішла на ворота Ізраїлю, що призвело до забитого гола. Не завидною для гостей стала кінцівка матчу, де португальцям довелося відіграватися. Перед 72-ю хвилиною матчу рахунок був 3-1.

Підсумковий рахунок зустрічі Ізраїль - Португалія - ​​3:3, що на руку збірній Росії, яка займає перше місце в групі (12 очок) і зіграє свій матч проти збірної Північної Ірландії пізніше.

Додамо, що наразі в Ізраїлю 8 очок, як і в Португалії.

Ізраїль - Португалія - ​​3:3

Голи: Хемед (24), Бен-Басат (40), Гершон (70) - Алвеш (2), Поштіга (72), Коентрау (90+3).

ТЕГИ: футболсборная ПортугалииЧМ-2014сборная Израиляобзор матча