Збірна України з міні-футболу розгромила Англію в матчі відбору на ЧЄ-2014

0
77
Збірна України розбила Англію в матчі відбору на ЧЄ-2014

У середу, 27 березня, збірна України провела свій перший поєдинок у кваліфікації на ЧЄ-2014 проти збірної Англії, в Туреччині.

На відміну від великого футболу, збірна Англія не змогла чинити гідного опору збірній України. У ворота англійців влетіло сім м'ячів, три з яких були забиті протягом останньої хвилини матчу.

Відзначимо, що підопічні Євгена Ривкіна з перших хвилин зустрічі почали обстрілювати ворота англійців. Перший гол влетів у ворота Англії вже на 5-й хвилині. До перерви наша національна дружина ще тричі вразила ворота суперника.

Другий тайм не змінив малюнок гри, збірна Англії і далі продовжувала грати на контратаках. Тільки під завісу зустрічі українці змогли відзначитися, тричі розписавшись у воротах Англії. Загальний рахунок зустрічі 7:0 на користь збірної України.

Сьогодні, 28 березня, наша команда зіграє проти збірної Словенії, яка свій перший матч виграла у збірної Туреччини з рахунком 3:5.

Україна - Англія - ​​7:0

Голи: Павленко (5), Овсянников (40), Д.Сорокін (12, 27), Разуванов (16), Свиридов (40), Бондар (40).

Україна: Ціпун - Павленко, Овсянников, Бондар, Макаєв - Клочко, Сорокін, Д.Сорокін, Журба - Разуванов, Свиридов, Рось. Головний тренер: Євген Ривкін.

Англія: Далтон - Мортлок, Гей, Рук, Балінджер - Паркс, Мерфі, Морган, Кілбрайд - Дженнінгс, Кук, Коллі, Ендрю. Головний тренер: Піт Старджесс.