УПЛ. Дніпро й Волинь у драматичному матчі грають внічию

31 березня 2013, 18:27
0
29
Сергій Бойко - головна дійова особа поєдинку

У неділю, 31 березня відбувся матч 22го туру чемпіонату України, в рамках якого луцька Волинь на своєму полі в драматичному матчі зіграла внічию з дніпропетровським Дніпром.

Подробиці і онлайн матчу: УПЛ. Волинь - Дніпро 1:1 текстова трансляція

Гравцям Дніпра незадовго до початку матчу став відомий результат матчу в Одесі, й з перших хвилин дніпропетровці кинулися на штурм воріт Старцева - господарям залишалося лише сподіватися на контратаки, що в кінцевому підсумку і призвело до голу у ворота Лаштувки. На 22й хвилині захисник дніпропетровської команди Дуглас, на думку арбітра, скоїв фол останньої надії на Савича, і Бікфалві впевнено реалізував вирок судді. Тим не менш, дніпряни й в меншості атакували набагато небезпечніше своїх опонентів. У середині тайму трапився неприємний епізод - на рівному місці травму отримав капітан дніпропетровців Руслан Ротань. До кінця тайму Матеус зміг зрівняти рахунок, опинившись першим на добиванні після пожежі у штрафному Волині.

На другий тайм Хуанде Рамос випустив Калинича, посиливши атакуючий потенціал Дніпра. На 59й хвилині матчу Ізворану заробив другий гірчичник, і команди знову вирівнялися в складах, а ще через 10 хвилин Шиков одержав пряму червону картку за фол на Джаба Канкава. Слід також відзначити жахливий стан газону в Луцьку і сильний дощ, який сприяв грубим порушенням на полі. Дніпро продовжило атакувати великими силами, а лучани - оборонятися, проте більше голів команди не забивали.

1:1 - Дніпро не зміг взяти життєво необхідних пунктів в боротьбі за зону Ліги Чемпіонів, відкотившись на 4е місце.

Волинь (Луцьк) 1:1 Дніпро (Дніпропетровськ)

Гол: Бікфалві (22, пен.) - Жуліано (45)

На 21й хвилині видалений Дуглас (пряма червона)

На 59й хвилині видалений Ізворану (друга жовта)

На 70й хвилині видалений Шиков (пряма червона)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: УПЛ. Дніпро й Волинь у драматичному матчі грають внічию

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net