31 березня 2013, 20:30
0
10
Шав'єр заробляє 1 очко для Металіста

У неділю, 31 березня в матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги криворізький Кривбас у домашньому поєдинку зіграв внічию з харківським Металістом.

Команди досить активно почали перший тайм - Металіст традиційно намагався грати першим номером, демонструючи непогані показники володіння м'ячем, криворіжці зробили ставку на контратаки, що незабаром принесло результат - Горяїнов помилився, відбивши удар Бартуловича прямо на ногу Прийомова - 1:0. Після пропущеного м'яча Металіст став активніше грати попереду, проте грамотна оборона криворіжців без проблем справлялася з атаками гостей.

На другий тайм Мирон Маркевич підсилив атаку Металіста, випустивши на поле Марко Девіча. На 53-ій хвилині рефері був змушений призупинити матч через димову завісу на полі - постаралися вболівальники, проте незабаром матч був продовжений, і Металіст зрівняв рахунок - Клейтон Шав'єр замкнув навісну передачу від Соси.

Втім, залишок тайму продемонстрував, що гостьовий гол був швидше залишковим наслідком більш високої індивідуальної майстерності гравців Металіста, ніж успішних командних дій харківської команди. В черговий раз у весняній частині чемпіонату підопічні Мирона Маркевича демонструють невиразну гру й пропускають на другу позицію київське Динамо.

Кривбас (Кривий Ріг) 1:1 Металіст (Харків)

Голи: Прийомов (14) - Шав'єр (56)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Кривбас не поступається Металісту

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net