Зоря і Чорноморець розійшлися миром

5 квітня 2013, 20:35
0
15

У п'ятницю, 5 квітня, відбувся перший матч 23-го туру української Прем'єр-ліги, в якому луганська Зоря зіграла внічию з одеським Чорноморцем.

З перших хвилин команди активно почали йти до воріт. Перший дійсно небезпечний момент виник вже у дебюті - Зубейко пробив по воротах, а воротар перевів м'яч на кутовий. Однак виявилося, що він лише відстрочив взяття воріт - Фонтанелла забив після корнера.

Проте Зоря не стала відкладати відповідь у довгий ящик. Данило видав суперобграванні двох захисників та ідеально виклав м'яч на Хомченовського - Дмитру залишилося лише підставити ногу.

Другий тайм розпочався із небезпечних атак Зорі. Болі вискакував на побачення, воротар Чорноморця вступав після дальнього удару. У кінцівці гри команди знову обмінялися моментами, але ні Джеджу, ні Болю не змогли відзначитися голами.

Підсумковий результат - нічия 1:1. Після перевірки Динамо і Шахтарем Чорноморець не зміг взяти перемогу в Луганську.

Зоря (Луганськ) - Чорноморець (Одеса) - 1:1

Гол: Дмитро Хомченовський (34) - Пабло Фонтанелла (12)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net