8 квітня 2013, 23:02
0
17
Гол Серхіо Агуеро приніс городянам перемогу

У понеділок, 8 квітня, відбувся центральний матч кола чемпіонату Англії – Манчестер Юнайтед на своєму полі зазнав поразки в принциповому протистоянні з Манчестер Сіті.

Стартовий відрізок матчу повністю відповідав поєдинку зі статусом дербі – гравці обох команд вели активну боротьбу за м'яч на всіх ділянках поля, намагаючись заволодіти атакуючої ініціативою. Однак події наступних хвилин відверто розчарували любителів атакуючого футболу - моменти біля воріт обох команд якщо і виникали, то не несли безпосередню загрозу воротам Харта і Де Хеа. Однак, переважніше, особливо в атаці, виглядали гравці Сіті.

Другий тайм виявився повною протилежністю першому – на 51 хвилині матчу Джейм Мілнер за меж штрафного вразив сітку воріт Юнайтед – не обійшлося без невеликого рикошету від Джонса. Проте вже через кілька хвилин захисник Юнайтед зрівняв рахунок, головою замкнувши навісну передачу у виконанні ван Персі - також не обійшлося без рикошету від Компані. На 71 хвилині матчу Роберто Манчіні випустив джокера - Агуеро, і через десять хвилин аргентинець завдяки блискучим індивідуальним діям знову вивів свою команду вперед. У кінцівці матчу гравці Юнайтед спробували організувати фінальний штурм воріт Харта, проте оборона гостей діяла більш ніж надійно.

1:2 - втішний приз для Сіті в якості перемоги в дербі, адже чемпіонство практично в руках у Юнайтед.

Манчестер Юнайтед 1:2 Манчестер Сіті

Гол: Компані (59, аг.) - Мілнер (51), Агуеро (78).