Галатасарай переміг Реал, але не зміг пройти далі

9 квітня 2013, 22:55
0
17

У вівторок, 9 квітня, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів турецький Галатасарай обіграв мадридський Реал, але гості пройшли до півфіналу за рахунок перемоги в першій грі.

Подробиці та онлайн матчу: Галатасарай - Реал 3:2 текстова трансляція

Стартові хвилини матчу виявилися шокуючими для гостей - на 8-й хвилині матчу Кріштіану Роналду вивів свою команду вперед і довів загальний рахунок протистояння до 0:4. Після пропущеного м'яча гравці господарів помітно активніше стали діяти в атаці, однак і вершкові не збиралися відсиджуватися на своїй половині поля, кілька разів небезпечно потривоживши Фернандо Муслера за допомогою швидких контратак. Також слід відзначити впевнену гру в обороні у виконанні мадридців - перший удар в площину воріт Лопеса було завдано на 38-й хвилині матчу.

У перерві Фатіх Терім замінив Алтинтопа, який провалив перший тайм, на Амрабата, і зі стартових хвилин другого тайму господарі кинулися на штурм воріт Лопеса. На 57-й хвилині матчу Кріштіану Роналду упустив відмінну можливість подвоїти перевагу своєї команди, банально не влучивши по воротах Муслери. Відповідь прийшла негайно - Уеслі Снайдер викотив м'яч під удар Ебуе, і Еммануель приголомшливим ударом вразив сітку воріт вершкових. Через кілька хвилин Уеслі Снейдер із забійної позиції не влучив по воротах Лопеса - епізод безперечно варто номінувати на премію "Промах року". Проте вже через 10 хвилин голландець виправився - обігравши Варана, вийшов на побачення з Лопесом і впевнено переграв кіпера Реала. Ще через хвилину Дідьє Дрогба створив черговий шедевр, п'ятою замкнувши простріл Амрабата. 3:1 - надія на оптимальний результат замаячила перед гравцями Галатасарая, і стамбульці кинулися на штурм воріт вершкових, проте господарям не вистачило ні часу, ні майстерності. На 92-й хвилині матчу Роналду скоротив розрив в рахунку, поставивши крапку в цьому видовищному і захоплюючому поєдинку.

АР/ap.org
Матч Реала і Галатасарая порадував відмінними ракурсами

3:2 - Реал крокує до півфіналу.

Галатасарай (Стамбул, Туреччина) 3:2 Реал (Мадрид, Іспанія)

Гол: Ебуе (57), Снейдер (71), Дрогба (72) - Роналду (8, 90)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Галатасарай - Реал: Роналду приносить гостям путівку в півфінал

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net