Кріштіану Роналду: Галатасарай серйозно ускладнив нам життя

10 квітня 2013, 07:49
0
18
Роналду зазначив, що матч проти Галатасарая стане Реалу прикладом в майбутньому

Нападаючий Реала Кріштіану Роналду після матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Галатасарая заявив, що цей поєдинок повинен стати для його команди уроком.

"Ми дуже раді, що після настільки важкого матчу пройшли далі. Цей поєдинок стане нам прикладом у майбутньому. У футболі не можна упускати один момент за іншим.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Галатасарай - Реал. Відео голів матчу

Суперник серйозно ускладнив нам життя, але насправді в цьому винні ми самі. Почуваюся добре, я непогано сьогодні відпрацював. І я, і мої партнери гранично мотивовані. Подивимося, хто нам дістанеться на жеребкуванні", - зазначив Роналду.

Нагадаємо, що у відповідному чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів Галатасарай обіграв Реал з рахунком 3:2. Але за сумою двох матчів у півфінал пробилися мадридці.

Роналду в цій грі двічі розписався у воротах суперника - на 8-й і 90-й хвилинах.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Кріштіану Роналду: Галатасарай серйозно ускладнив нам життя

За матеріалами: uefa.com