Дніпро обіграв Чорноморця у важкому матчі

12 квітня 2013, 20:35
0
10

У п’ятницю, 12 квітня, у матчі 24-го туру української Прем’єр-ліги дніпропетровське Дніпро на виїзді переграло одеський Чорноморець.

Матч розпочався з великого скандалу. І якби Дніпро не виграло і цю гру, то суддям однозначно було б непереливки. На шостій хвилині Роман Зозуля прокинув м’яч повз Фонтанельйо і отримав від нього по ногах. Арбітр спочатку вказав на пенальті, а потім, почувши підказку свого напарника, показав на кутовий. І грубо помилився! Пенальті там був, і був 100%.

Після цього на полі нагніталися пристрасті, картки постійно вистрибували з кишеньки судді, а зовсім цікаво стало під кінець тайму, коли перший же удар по воротах Дніпра закінчився голом Джедже.

До честі Дніпра і його футболістів, команда не опустила руки, а постійно давила на захист Чорноморця. І це дало свої плоди - спочатку Коноплянка видав пас на Матеуса, який зрівняв рахунок. А ближче до кінця поєдинку знову відзначився Коноплянка - після його подачі Зозуля з другого разу пропхнув м’яч у ворота. 1:2, і Дніпро своєю перемогою зменшило загострення пристрастей по відношенню до арбітрів. А ось боротьба за друге місце знову загострюється!

Чорноморець (Одеса) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:2

Гол: Франк Джа Джедже (37) - Матеус (53), Роман Зозуля (79)