13 квітня 2013, 17:19
0
18
Мхітарян повторив рекорди Реброва і Шацьких

У суботу, 13 квітня відбувся матч 24-го туру української Прем'єр-ліги, в рамках якого донецький Шахтар обіграв луганську Зорю.

Подробиці матчу: УПЛ. Шахтер - Заря 3:0 текстовая трансляцияУПЛ. Шахтар - Зоря 3:0 текстова трансляція

Незважаючи на той факт, що Шахтар практично вирішив всі завдання в чемпіонаті, Мірча Луческу випустив бойовий склад, особливо це стосувалося атакуючої лінії, тому з перших секунд матчу у штрафній Зорі стало жарко - господарі легко заволоділи ігровою ініціативою і раз за разом проводили свої атаки на ворота гостей, однак злагоджені дії гравців оборони і блискуча гра кіпера Зорі - Сантіні зводили зусилля гірників нанівець. Зовсім іншою була атакуюча гра гостей - небезпечних моментів біля воріт Зорі практично не виникало, і в роздягальню команди пішли без забитих м'ячів.

У другому таймі гра Шахтаря практично не змінилася, проте Зоря трохи додала в атаці, що в першу чергу пов'язано з виходом на поле Джаби Ліпартії ще в першому таймі - грузинський легіонер як на тарілочці виклав м'яч під удар Хомченовського, однак молодий хав Зорі з відмінної позиції запустив м'яч на трибуни. Луческу такий стан справ, природно, не влаштовував, і Містер провів ряд замін - на поле вийшли Едуардо і Тайсон. Однак ці гравці практично не брали участь в ударних подіях останньої десятихвилинки - у воротах Зорі по черзі відзначилися Кривцов і Мхітарян (до слова, це був 22-й гол вірменина в сезоні), а на 92-й хвилині крапку в матчі поставив Адріано.

3:0 - Зоря, безумовно, не заслуговувала настільки великої поразки, однак це футбол.

Шахтар (Донецьк) 3:0 Зоря (Луганськ)

Гол: Кривцов (81), Мхітарян (88), Адріано (90 +2)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Шахтар на класі перемагає Зорю