13 квітня 2013, 18:27
0
10
Браун Ідейє

У суботу, 13 квітня в рамках 24-го туру української Прем'єр-ліги відбувся матч, в якому львівські Карпати поступилися київському Динамо.

Подробиці матчу: УПЛ. Карпати - Динамо 0:1 текстова трансляція

Стартові хвилини матчу запам'яталися дуже спірним моментом, який виник у штрафному Динамо - Домагой Віда відверто підіграв собі рукою, проте арбітр проігнорував епізод. На 180-й хвилині Микола Костов провів вимушену заміну - замість Зеньова, що отримав ушкодження, на поле вийшов Ксьонз. У цілому в першому таймі по-справжньому небезпечних моментів біля воріт обох команд не виникало.

У перерві, ймовірно, Олег Блохін провів змістовну бесіду зі своїми підопічними, і вже на 46-й хвилині матчу Олег Гусєв міг виводити свою команду вперед, проте Богатінов врятував свою команду від пропущеного м'яча. Однак Карпати в боргу не залишилися - неймовірний момент упустив Олександр Гладкий, не зумівши обробити м'яч і пробити по воротах з забійної позиції, за що незабаром і був замінений на Штилича. На 64-й хвилині матчу після розіграшу стандарту відзначився Ідейє – 13-й м'яч нігерійця в поточному розіграші УПЛ, а через кілька хвилин форвард Динамо упустив можливість подвоїти перевагу своєї команди - знову блискуче зіграв Богатінов. На 76-й хвилині Тарас Михалик вирушив у підтрибунне приміщення, заробивши друге попередження. Після епізоду динамівці відійшли в глибоку оборону, де успішно й перебували до самого фінального свистка.

0:1 - Динамо виходить на другу сходинку турнірної таблиці, однак у Металіста є матч в запасі.

Карпати (Львів) 0:1 Динамо (Київ)

Гол: Ідейє (64)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо перемагає у Львові