0
13
Зоря - Динамо - молодіжка
Зоря виявилася сильнішою за Динамо

Молодіжні склади київського Динамо та луганської Зорі провели матч чемпіонату України.

Підсумковий результат виявився вражаючим  - Зоря розгромила Динамо з рахунком 4:0, повідомляє офіційний сайт Динамо.

ВІДЕО: Алієв, Лукас і Мілевський. Молодіжка Динамо познущалася над Шахтарем

Варто відзначити, що в стартовому складі киян вийшли Дуду, Кравець, Мілевський та Буяльський, а в другому таймі до них додали ще Алієва. Але навіть такої кількості досвідчених гравців не вистачило Динамо для того, щоб перемогти господарів.

Алієв і Мілевський приносять молодіжній команді Динамо перемогу у Львові

Господарі двічі забили на 11-й і 18-й хвилинах. Родич двічі скористався нерозторопністю захисту Динамо, забезпечивши своїй команді вагому перевагу.

Після виходу Олександра Алієва кияни заграли активніше, але це їх не врятувало від двох пропущених голів - Банасевіч добив м'яч після сівби Бущана, а Луканов, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок.

Прикол дня: Мілевський після матчу відпочивав з моделлю

Зазначимо, що після цієї гри Зоря зміцнила своє лідерство в турнірній таблиці молодіжного чемпіонату, відірвавшись від Динамо вже на 8 очок за 5 турів до фінішу.