Металург здобуває першу перемогу в сезоні

20 квітня 2013, 14:27
0
7
Сергій Рудика приніс перемогу Металургу

У суботу, 20 квітня відбувся матч 25-го туру української Прем'єр-ліги, в якому криворізький Кривбас поступився запорізькому Металургу.

Текстова трансляція матчу: Металург З - Кривбас 2:0 текстова трансляція

За підсумками першого тайму не було помітно, що Кривбас, який переживає непрості часи у фінансовому плані, проте впевнено крокує в зону єврокубків, проводив поєдинок проти Металурга, який вже не має шансів залишитися в "вишці", - команди демонстрували досить рівну гру з мінімальною кількістю моментів. Особливо слід відзначити впевнені дії суддівської бригади на чолі з Олександром Івановим - арбітр справедливо скасував два взяття воріт Металурга, які були здійснені з порушенням правил.

У перерві Сергій Зайцев використав відразу дві заміни, проте на стартових хвилинах другого тайму атакуючою перевагою володіли гравці Кривбасу - Грдлічка кілька разів по-справжньому виручав свою команду. На 74-й хвилині матчу Сергій Рудика відкрив рахунок у матчі, впевнено перегравши Боровика, а через кілька хвилин капітан запоріжців зробив дубль, результативно замкнувши передачу від Жуніора.

Металург З – Кривбас. Відео голів матчу

2:0 — довгоочікувана для Металурга перемога, яка проте нічого не вирішує, а ось по єврокубковим амбіціям Кривбасу завдано істотного удару.

Металург (Запоріжжя) 2:0 Кривбас (Кривий Ріг)

Гол: Рудика (74, 82)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металург здобуває першу перемогу в сезоні