20 квітня 2013, 19:24
0
25
Ярмоленко та Ідейє

У суботу, 20 квітня в матчі 25го туру української Прем'єр-ліги столичний клуб не залишив шансів луганській Зорі.

Подробиці матчу: Зоря - Динамо 0:5 текстова трансляція

Незважаючи на статус фаворита поєдинку, почали перший тайм динамівці досить мляво - гравці Зорі грамотно оборонялися й зрідка здійснювали швидкі контратаки до воріт Коваля. Проте вже після закінчення першої десятихвилинки гості досить чітко розставили пріоритети, і атакам на ворота Сантіні (який знову був кращим на полі у складі Зорі) не було числа. Тріо - Аруна, Ярмоленко та Ідейє були головними витівниками у штрафний Зорі, й саме Андрій з подачі Брауна відкрив рахунок у матчі, а через 10 хвилин сам Браун після шикарної діагоналі від Гусєва вразив сітку воріт Сантіні.

На другий тайм гравці столичного клубу вийшли менш зарядженими на гру, ніж на перший, проте це не допомогло Зорі, атака якої в сьогоднішньому матчі виглядала гірше нікуди (як, втім, і гра в цілому). На 81-й хвилині Браун став автором дубля, переправивши м'яч у порожні ворота після передачі від Ярмоленка, а потім Безус відмінним ударом з-за меж штрафного зробив рахунок розгромним, а вже в доданий час Ярмоленко заробив пенальті, й Олег Гусєв впевнено виконав вирок арбітра.

0:5 - розгромна перемога столичного клубу, якому в наступному турі належить випробування в особі (або особах) дніпропетровського Дніпра - прямого конкурента за другу сходинку в турнірній таблиці.

Зоря (Луганськ) 0:5 Динамо (Київ)

Гол: Ярмоленко (29), Ідейє (38, 81), Безус (88), Гусєв (90 +4, пен.)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо громить Зорю