Капітан Барселони: Нам залишається змиритися з жахливим результатом

24 квітня 2013, 08:21
0
23
Капітан Барселони вірить в можливе диво

Півзахисник Барселони Хаві Ернандес після поразки від Баварії 0:4 заявив, що постарається зробити диво у матчі-відповіді Ліги чемпіонів.

"Баварія грала краще, і нам залишається тільки її привітати. У першому таймі ми володіли м'ячем, але нічого отримати з цього так і не змогли. Моменти наша команда не створювала. Баварія здорово виглядала фізично. Немає сенсу заперечувати, що суперник був кращим. У його складі зібрані дуже швидкі футболісти.

До перерви ми поступалися з рахунком 0:1, і у нас була впевненість в тому, що ми зможемо змінити ситуацію і забити гол. Проте суперник захищався дуже добре.

Це футбол, і нам залишається тільки змиритися з поразкою і жахливим результатом. Коли ти проводиш настільки слабкий матч у Лізі чемпіонів, тобі доводиться дорого за це платити. У нас попереду 90 хвилин, і хоча це виглядає практично неможливо, вдома ми постараємося зробити диво", - зазначив Хаві.

Нагадаємо, що матч 1/2 Ліги чемпіонів Баварія - Барселона закінчився з рахунком 4-0.

За матеріалами: uefa.com