Іспанські ЗМІ: Три голи Баварії забиті з порушеннями правил

24 квітня 2013, 08:50
0
12

В Іспанії впевнені, що угорський арбітр матчу Баварія - Барселона повинен був скасувати три з чотирьох голів у ворота каталонців.

Іспанська газета Marca розібрала спірні моменти матчу Баварія - Барселона і зробила висновок, що три з чотирьох голів арбітром зустрічі Віктором Кашшаї повинні були бути скасовані.

В епізоді з першим голом Данте навалився на Дані Алвеса перед тим, як м'яч отримав Томас Мюллер, який відкрив рахунок. Таким чином, угорський суддя Віктор Кашшаї повинен був зупинити гру ще до удару по воротах.

Коли Ар’єн Роббен віддавав гольову передачу перед другим взяттям воріт, нападаючий господарів Маріо Гомес перебував в офсайді, вважають іспанські експерти.

Що ж до м'яча, забитого у другому таймі, то там Томас Мюллер не за правилами перегородив шлях Хорді Альбі, який теоретично міг блокувати Ар'єна Роббена.

При цьому варто визнати, що в діях судді, який не зарахував на Євро-2012 гол Марко Девіча у ворота Англії, не було упередженості, тому що в першому таймі Кашшаї мав двічі призначати пенальті у ворота Барселони за гру рукою захисників у штрафному майданчику.

Нагадаємо, матч 1/2 Ліги чемпіонів Баварія - Барселона закінчився з рахунком 4-0.