Ворскла і Таврія розійшлися миром у матчі чемпіонату України

13
Ворскла і Таврія розійшлися миром

У п'ятницю, 26 квітня, полтавська Ворскла і сміферопольская Таврія розійшлися миром.

Подробиці та он-лайн матчу: Ворскла - Таврія - 2:2. Текстова трансляція

Команди розпочали матч дуже активно. Вже на четвертій хвилині Непогодову довелося рятувати після виходу Громова один на один. У відповідь Кахриман вступив у гру і виніс м'яч на кутовий. Гойдалки тривали і далі, і навіть забити команди вирішили в однаковому стилі один одному по черзі. Спочатку Гуменюку м'яч влучив у руку, і Громов впевнено реалізував пенальті. Через три хвилини вже Пердута грає не за правилами у своїй штрафній - пенальті і точний удар Назаренку.

Ворскла - Таврія. Відео голів матчу

У другому таймі небезпечна гра продовжилася. Назаренко потрапив у штангу, через декілька хвилин Шиндер небезпечно пробив, але повз ворота. А зовсім скоро Шиндер скинув м'яч на Фещука, і той не став прощати Ворсклу. 1:2. Наприкінці поєдинку вже більше шансів створила Ворскла. І якщо Чеснаков пробив у штангу, то тому, хто вийшов на заміну Буднику, посміхнулася фортуна - і Женя зі штрафного зрівняв рахунок.

Так і закінчилася ця весела і цікава гра.

Ворскла (Полтава) - Таврія (Сімферополь) - 2:2

Гол: Артем Громов (30-пенальті), Євген Будник (84) - Сергій Назаренко (33-пенальті), Максим Фещук (59)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ворскла - Таврія: Бойова нічия з обміном пенальті.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net