27 квітня 2013, 20:25
0
12
Лукман Аруна - автор дубля у ворота Дніпра

У суботу, 21 квітня, в матчі української Прем'єр-ліги столичний клуб не залишив шансів дніпропетровському Дніпру.

Онлайн-трансляція матчу: Динамо - Дніпро: текстова трансляція

Ударний стартовий відрізок матчу у виконанні гравців Динамо і невпевнені дії гостей в обороні дали результат вже на 9й хвилині матчу - Лукман Аруна результативним ударом завершив швидку контратаку до воріт Лаштувки. Шоковані таким початком матчу дніпряни, судячи з усього, до кінця тайму так і не змогли оговтатися від швидкого м'яча у свої ворота - гравці Динамо проводили атаку за атакою на ворота гостей, в той час як небезпечних моментів біля воріт Максима Коваля практично не виникало. У кінцівці тайму той же Лукман Аруна подвоїв перевагу своєї команди, завершивши швидку контратаку до воріт Лаштувки, який міг нівелювати загрозу, однак вирішив не покидати межі штрафного і дозволив Брауну віддати результативну передачу.

У перерві Хуанде Рамос випустив Євгена Селезньова, і атака Дніпра помітно пожвавилася, однак моменти як і раніше продовжували виникати саме біля воріт гостей - Ян Лаштувка врятував свою команду від пропущеного м'яча, у самовідданому стрибку вибивши м'яч з-під ніг Олега Гусєва. Пристрасті на полі розпалювалися, і після чергового неоднозначного, на думку головного тренера Динамо, рішення арбітра. Олег Блохін не витримав і голосно висловив свої претензії Анатолію Жабченку, за що справедливо відправився оглядати матч на трибуни. Буквально через кілька хвилин Жабченко справедливо відправив у підтрибунне приміщення Мандзюка, і дніпряни, що залишилися в меншості, практично змирилися з поразкою, так і не створивши жодного моменту до кінця матчу. Динамівці ж, володіючи перевагою в рахунку і в кількості гравців на полі, спокійно довели матч до переможного кінця.

2:0 - Дніпро фактично вибуває з гонки за жадану другу позицію, Динамо ж впевнено крокує до заповітної мети.

Динамо (Київ) 2:0 Дніпро (Дніпропетровськ)

Гол: Аруна (9, 45 +1)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо впевнено переграє Дніпро

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net