Карпати обіграли Зорю в домашньому матчі чемпіонату України

28 квітня 2013, 18:40
0
20
Карпати переграли Зорю

У неділю, 28 квітня, в матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги львівські Карпати перемогли луганську Зорю

Подробиці та онлайн матчу: Карпати - Зоря - 2:0. Текстова трансляція

Господарі почали поєдинок активніше, і вже на другій хвилині могли вийти вперед. Ксьонз опинився на ударній позиції, але вирішив замість удару віддати передачу на Голодюка, що дало можливість захисникам нейтралізувати загрозу. У гостей був реальний шанс повести в рахунку на двадцятій хвилині, коли партнери по команді вивели Ідахора на ударну позицію, але Богатинов не дозволив нігерійцю відзначитися. У відповідь атака пройшла через вісім хвилин, Пластун отримав м'яч після передачі з правого флангу і пробив практично в упор, але Постранський продемонстрував дива реакції. Футболісти Карпат провели поєдинок сильніше суперника і в підсумку все ж зуміли втілити свою перевагу в гол. Наприкінці тайму Ксьонз навісив з кутового в центр чужого штрафного, де Пластун завдав чарівного удару головою, 1:0

Карпати - Зоря. Відео голів матчу

На початку другого тайму Каменюка впав у чужій штрафній, але рефері не став призначати пенальті у ворота Карпат. Футболістам луганської команди вдалося трохи вирівняти хід поєдинку, але моменти продовжили виникати здебільшого біля воріт Постранського. На 67-й хвилині господарі заробили право на штрафний метрів за тридцять від воріт Зорі. Голодюк блискуче пробив зі стандарту, закрутивши м'яч під саму поперечину, 2:0! Наприкінці матчу господарі могли довести справу до розгрому: Ксьонз виконав навіс на Зенева, що своїм першим же дотиком влучив у поперечину.

У битві аутсайдерів Карпати змогли на три кроки відійти від безодні Першої ліги.

Карпати (Львів) - Зоря (Луганськ) - 2:0

Гол: Ігор Пластун (43), Олег Голодюк (68)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Карпати - Зоря: Львів'яни роблять крок від безодні Першої ліги