Чемпіонат України: Металіст обіграв Зорю

10 травня 2013, 20:15
0
19

У п’ятницю, 10 травня, харківський Металіст у першому матчі 28-го туру переграв луганську Зорю і зміцнив своє становище на другій сходинці турнірної таблиці.

Подробиці можна дізнатися з онлайн матчу: Зоря - Металіст - 1:3. Текстова трансляція

Матч суперники розпочали з атак. Спочатку Марлос за падіння отримав жовту картку, а Зоря відповіла ударами Худзика і Галюзу. Металіст відбився, і тут же відкрив рахунок - Марлос віддав на Хав’єра, Клейтон перевів м’яч на Сосу, а той забив його точно в дальній кут.

До перерви швидкості впали, але команди створили по моменту - спочатку Данило гостро прострілив уздовж воріт, але ніхто з партнерів не відгукнувся, а потім Бланко пробив повз ворота. А от другий тайм розпочався ударно - через 4 хвилини після появи на полі Болі втік від захисників і воротаря і зрівняв рахунок. Атака харків’ян – Девіч падає у штрафній, а Хав’єр виводить Металіст знову вперед.

Надалі команда Маркевича могла забивати кілька разів, і таки домоглася свого - захисник господарів лежав на газоні через травму, свої ж гравці м’яч не вибили, Металіст його перехопив, помчав уперед і Соса встановив підсумковий результат.

Не дуже легка, але впевнена перемога харків’ян, яка наближає їх до Ліги Чемпіонів.

Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) - 1:3

Гол: Яннік Болі (49) - Хосе Соса (21, 72), Клейтон Хав’єр (51)