Наставник Бенфіки: Ми показали, що є класною командою

16 травня 2013, 06:51
0
15

Головний тренер Бенфіки Жорж Жезуш розповів, чому його команда не заслуговувала поразки у фіналі Ліги Європи

"Хочу сказати, що я гордий перебувати тут.

Сьогодні світ побачив, що Бенфіка була б гідним переможцем, ми показали, що є дійсно класною командою. Наші вболівальники за свою пристрасть і вірність заслуговували перемоги. Протягом більшої частини матчу Бенфіка виглядала переважнішою, грала більш організовано, перевершувала сильного суперника в техніці і тактиці. Челсі небезпечний на контратаках, і якщо в першому таймі ми не дозволяли англійцям використовувати цю зброю, то після перерви їхня тактика принесла успіх.

Саме ми повинні були відкривати рахунок, а потім робити результат 2:1. Усе вирішили дрібні деталі, зокрема у штрафному. І знову, вдруге за п'ять днів, ми пропустили вирішальний м'яч у компенсований час. І знову Бенфіка не заслуговувала поразки. У кінцівці всі відчували себе убитими. Але у нас попереду як і раніше два фінали. Зіграємо у матчі за Кубок Португалії, плюс, ще не закінчена чемпіонська гонка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бенфіка - Челсі. Відео голів матчу

Був дуже радий, коли після матчу мене обняв Йохан Кройфф і сказав, що Бенфіка - дійсно хороша команда, яка грає в симпатичний йому футбол. Я багато чому в нього навчився, і тому це мало для мене велике значення", - цитує тренера сайт UEFA.

Нагадаємо, в середу, 15 травня, фінальний матч Ліги Європи Бенфіка - Челсі закінчився з рахунком 1-2.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Наставник Бенфіки: Ми показали, що є класною командою