Захисник Челсі: Перемогу заслужила вся наша команда

16 травня 2013, 09:58
0
21
Іванович визнаний найкращим футболістом фіналу Ліги Європи

Автор переможного гола у ворота Бенфіки Браніслав Іванович поділився враженнями після перемоги у фіналі Ліги Європи.

"Погоджуся з тим, що немає нічого кращого, ніж забити переможний м'яч у єврокубковому фіналі. Прекрасне почуття, і величезне досягнення в моїй кар'єрі. Цю перемогу заслужила вся наша команда.

Це був дуже важкий сезон, і ми заслужили завершити його із завойованим трофеєм. Було надзвичайно складно, але ми залишалися сильними і показали характер. Ми можемо тільки порадіти за клуб і за вболівальників. Настав час насолодитися цим моментом.

Ми провели багато матчів, намагаючись битися за кожне очко в чемпіонаті, не шкодували себе в Лізі Європи і отримали шанс поборотися за перемогу. Цей трофей дуже важливий для наших уболівальників. Кожному матчу передує серйозна фізична робота, і в підсумку всі ми дуже щасливі.

Матч вийшов дуже важким. У першому таймі Бенфіка грала просто здорово, тоді як ми діяли недостатньо інтенсивно. Після перерви вдалося забити, і, врешті-решт, Челсі, як мені здається, заслужили перемогу.

Не думаю, що зараз відповідний момент аналізувати гру, зараз час святкувати. Все склалося просто чудово. Попереду у нас останній в сезоні домашній матч, і це прекрасний шанс  відсвяткувати з уболівальниками завоювання цього трофея", - зазначив Іванович.

Нагадаємо, в середу, 15 травня, фінальний матч Ліги Європи Бенфіка - Челсі закінчився з рахунком 1-2.

За матеріалами: uefa.com