Шахтар рятується в матчі з запорізьким Металургом

19 травня 2013, 14:39
0
16
Металург З - Шахтар

У видовищному поєдинку команда Сергія Зайцева на останніх хвилинах матчу втратила перемогу над чемпіоном.

Онлайн трансляція матчу: УПЛ. Металург З - Шахтар 3:3 текстова трансляція

Матч, що не має ніякого турнірного значення, порадував уболівальників і просто любителів футболу великою кількістю голів і моментів. Металург, який проводить свій передостанній матч в українській Прем'єр-лізі, порадував ту невелику кількість вболівальників, які приходять на матчі своєї улюбленої команди - запорожці аж до 75й хвилини матчу мали перевагу в 2 м'ячі - відзначилися Йокич, Жуніор і Пісоцький. Однак втома гравців Металурга й заміни, проведені Мірчею Луческу, все ж дали результат - Тайсон, який змінив автора першого гола Ісмаїлі, спочатку віддав гольову на Едуардо, а потім відзначився особисто, на дев'яносто третій хвилині зрівнявши рахунок, тим самим запобігши поразці своєї команди.

3:3 - команди видали видовищний поєдинок і готуються до останнього, завершального туру УПЛ 2012-2013.

Металург (Запоріжжя) 3:3 Шахтар (Донецьк)

Гол: Йокич (14), Жуніор (62), Пісоцький (69) - Ісмаїлі (33), Едуардо (75), Тайсон (90 +3)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Шахтар рятується в матчі з запорізьким Металургом

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net