Фотогалерея: Як Олег Лужний у Блохіна Лігу Чемпіонів відібрав

20 травня 2013, 11:42
0
16
Динамо програло в Сімферополі

У неділю, 19 травня, в матчі української Прем'єр-ліги київське Динамо програло сімферопольській Таврії і вперше у своїй історії завоювало бронзові медалі.

Динамо пропустило на перших хвилинах - та ще й з пенальті. У середині тайму Браун Ідейє один гол відквитав, але на початку другої половини Максим Коваль заробив 11-метровий і червону картку. Після цього Таврія ще раз розписалася у воротах киян, а зусиль Динамо вистачило лише на те, щоб відіграти один гол.

Шокуюча поразка 2:3, і кияни вперше в історії чемпіонатів незалежної України опинилися на третьому рядку і залишилися без Ліги Чемпіонів у наступному сезоні.

Дивіться фотографії з матчу у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.