Вілліан і Анжі завоювали бронзу чемпіонату Росії

20 травня 2013, 20:10
0
30

20 травня у Каспійську на стадіоні Анжі Арена відбувся матч 29-го туру російської Прем’єр-Ліги, в якому місцевий Анжі приймав московський Локомотив. Махачкалінська команда перемогла з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі відкрив Олександр Самедов на 34-й хвилині, а відігрався Анжі завдяки автоголу Ведрана Чорлуки за п’ять хвилин до закінчення першого тайму. Переможний м’яч на 73-й хвилині гри забив Самуель Ето’О.

Завдяки цій перемозі команда Гуса Хіддінка за тур до фінішу чемпіонату Росії забезпечила собі бронзові медалі, показавши кращий результат у своїй історії. У наступному сезоні махачкалінська команда зіграє у груповому етапі Ліги Європи. Нагадаємо, що саме в Анжі взимку цього року за рекордні 35 мільйонів євро перейшов півзахисник Шахтаря Вілліан.

Підопічні Славена Білича залишилися на 10-му рядку і мають можливість лише обійти Краснодар, що йде позицією вище.