Мхітарян: Кожен віддав усі сили, щоб команда перемогла

23 травня 2013, 07:01
0
7
Мхітарян: У Шахтаря не буває легких матчів

Півзахисник донецького Шахтаря Генріх Мхітарян розповів, чому його команді важко дався фінальний матч Кубка України.

"У першому таймі одесити грали дуже сильно, перекривали всі зони. Добре, що нам вдалося забити гол "в роздягальню".

Моя думка: на той час за рахунку 0:0 Чорноморець вже хотів, щоб скоріше закінчився тайм, гравці бажали почути нову настанову від тренера, тому трохи розслабилися. Нам же вдалося знайти діру в їхній обороні і забити гол. Тому в другому таймі грати стало набагато легше, тому що Чорноморцю вже треба було відіграватися, і у нас з'явилися вільні зони

Ні-ні, перемогу не можна назвати легкою. Та й матчів у нас таких не буває. Тим більше, це ж був фінал Кубка України.

З боку може здатися, що перемога була легкою, але, повірте, це не так. Три дні тому у нас був матч чемпіонату. Містер провів ротацію, поміняв декількох гравців, але все одно деякі футболісти сьогодні були втомленими. Однак, незважаючи на це, кожен віддав усі сили, щоб команда перемогла", - цитує футболіста офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, матч фіналу Кубка України Шахтар - Чорноморець закінчився з рахунком 3-0.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Мхітарян: Кожен віддав усі сили, щоб команда перемогла