Матч другої ліги України завершився нападом на суддю

6 червня 2013, 13:29
0
29
Матч Тернополя та Славутича завершився скандалом

Грандіозним скандалом обернувся матч другої ліги вітчизняної футбольної першості між ФК Тернопіль та черкаським Славутичем.

Зустріч команд запам'яталася скандальним суддівством. Ще за 20 хвилин до кінця матчу Славутич, який претендує на путівку в Першу лігу, вигравав 2:1, але суддя зустрічі в час, що залишився до кінця матчу, призначив два пенальті і в підсумку матч виграв Тернопіль 3:2.

"Арбітр матчу Юрій Вишневський допустив цілий ряд результативних помилок, безцеремонно зламавши хід поєдинку. На 75-й хвилині після навісу з надуманого штрафного м'яч потрапив у підборіддя Олександра Лобова - і це стало причиною для призначення одинадцятиметрового удару.

А вже через п'ять хвилин парад абсурду мав своє продовження - повторний пенальті у ворота Черкас, коли на лінії (!) штрафного зіткнулися два Сергії - Панасенко і Полянчук.

На останній хвилині матчу стався ще один цікавий епізод. Захисник господарів у штрафному зіграв рукою - свисток арбітра, який перебував поруч, зрадницьки промовчав", - повідомляється в звіті про матч на офіційному сайті Славутича.

Як повідомляє Український футбол, після фінального свистка представники гостей вирішили висловити своє невдоволення роботою Вишневського.

Особливо старався головний тренер Славутича Сергій Пучков, відомий за роботою із сімферопольською Таврією. Як відзначає видання, один з членів тренерського штабу черкаської команди вдарив суддю ногою.