Молодіжний Євро-2013: Росія програє матч Іспанії

6 червня 2013, 21:05
0
35
Росія поступається Іспанії

У першому матчі групи B ЄВРО-2013 росіяни зазнали мінімальної поразки від чинних чемпіонів континенту іспанців.

Росіянам протягом більшої частини матчу довелося оборонятися, і робили вони це в цілому успішно. Розмашисті атаки іспанців грузли в насичених опорниками підходах до штрафної, а верх до пори до часу знімали центральні захисники. У підсумку Хулен Лопетегі скорегував тактику і випустив на поле габаритного Альваро Морату, який після розіграшу стандарту і забив єдиний гол.

Молодіжна збірна Іспанії за стилем гри мало чим відрізняється від дорослої національної команди або Барселони останніх років. Тотальний контроль м'яча, який змушує суперників постійно за ним бігати, що дуже непросто і фізично, і психологічно. Але якщо часом іспанці дозволяли опонентам у дебюті кілька разів наблизитися до своїх воріт, то на цей раз підопічні Хулена Лопетегі почали без розкачки.

Навіть граючи на не найбільш високих швидкостях, Іспанія створила в першому таймі кілька гольових моментів. На 10-й і 19-й хвилинах хороші можливості упустили Монтойя і Алькантара - їх ударам не вистачило точності.

Ближче до кінця тайму біля воріт Заболотного виникло ще три небезпечних ситуації: спочатку після позиційної помилки Микити Чичеріна у штрафну увірвався Крістіан Телльо, але і він не потрапив у ворота. А от після дальнього удару Асієра Іярраменді голкіперу росіян довелося витягуватися в струнку і тягнути м'яч з дальнього кута.

Росіяни ж до перерви, якщо не вважати удару зі штрафного у стінку у виконанні Тараса Бурлака, мали лише один шанс: після виносу м'яча від воріт і підставленої ноги Черишева хавбек "Спартака" Павло Яковлєв наважився на удар з льоту - красиво, небезпечно, але неточно.

Головна зірка росіян - Черишев - був на сухому пайку. Писарєв у відсутність Федора Смолова та Олександра Кокоріна вирішив відрядити його в напад, але це не спрацювало. Мабуть, тому вже в перерві наставник росіян пересунув форварда "Реала" на правий фланг, а в центр випустив Максима Григор'єва.

Тим часом іспанці продовжували плести кружляння. Не минуло й п'яти хвилин, як дві стовідсоткові можливості упустив Родріго. Атакуючі дії у росіян як і раніше не клеїлися, і на 58-й хвилині тренерський штаб команди справив другу перестановку - Черишева замінив Максим Канунніков.

Чим менше часу залишалося до кінця матчу, тим менше сил залишали позаду іспанці, що дозволяло росіянам частіше вибиратися на чужу половину поля, але жаркіше як і раніше було біля воріт Заболотного. На 67-й хвилині з близької дистанції дозволили пробити Альваро Мората, який вийшов на заміну, але і він промазав. Дивно, але до 70-ої хвилини за ударами у ворота іспанці вели більш ніж скромно - 3:0.

І все-таки "ла рохіта" свого домоглася. Несвоєчасний фол Максима Канунникова неподалік від штрафної, кручена подача Алькантари на ближній кут і спритно підставлена ​​Моратою маківка дозволили іспанцям вийти вперед. А інше було справою техніки - знекровлена ​​замінами атака росіян в час, що залишився біля воріт де Хеа нічого не створила, тоді як Мората встиг ще потрапити в штангу.

Росія - Іспанія - 0:1

Гол: Альваро Мората (82)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Молодіжний Євро-2013: Росія програє матч Іспанії (+ ВІДЕО)

За матеріалами: ru.uefa.com