Гравець збірної України: Видалення Зозулі ще більше додало бажання перемогти

Едмар: ця перемога, у тому числі, і Зозулі

Півзахисник збірної України Едмар дав свою оцінку поєдинку проти Чорногорії.

"Ми за час збору домоглися відмінного взаєморозуміння. Уся команда здорово діяла і показала, що завжди треба вірити в себе і партнерів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чорногорія - Україна. Відео голів матчу

У перерві ми подивилися один на одного у роздягальні і відчули, що у нас є шанс виграти. Адже були моменти і в першому таймі", - розповів Едмар.

Він також зазначив, що видалення Зозулі в кінці першого тайму ще більше згуртувало команду.

"Видалення Зозулі ще більше додало бажання перемогти. Роман - один із нас, і ця перемога, у тому числі, і його", - наголосив Едмар.

Нагадаємо, що в рамках відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 року збірна України на виїзді розгромила Чорногорію із рахунком 4:0. У цьому поєдинку було три видалення: під кінець першого тайму суддя показав червону картку українцеві Роману Зозулі, а у другій половині зустрічі поле покинули чорногорці Волков і Павичевич.

За матеріалами: uefa.com