Коноплянка: Знали, що гравці збірної Чорногорії не справляються з емоціями

0
54
Євген Коноплянка: Коли намацали свою гру, то домоглися результату

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка прокоментував гру української команди у поєдинку проти Чорногорії.

"Ми домовилися у першому таймі грати на контратаках, оскільки у нас є швидкість. Й у підсумку скористалися помилками суперників.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чорногорія - Україна. Відео голів матчу

Знали, що у них гравці не справляються з емоціями, адже до гри ми переглядали записи матчів чорногорців. А коли намацали свою гру, то домоглися результату", - розповів Коноплянка.

Нагадаємо, що в рамках відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 року збірна України на виїзді розгромила Чорногорію з рахунком 4:0. У цьому поєдинку було три видалення: під кінець першого тайму суддя показав червону картку українцеві Роману Зозулі, а у другій половині зустрічі поле покинули чорногорці Волков та Павичевич.

За матеріалами: uefa.com

ТЕГИ: видеосборная УкраиныЧМ-2014Евгений Коноплянкасборная Черногории