Захисник збірної України: Фол Зозулі не тягнув на червону картку

8 червня 2013, 11:18
0
54
Артем Федецький зумів забити гол у ворота Чорногорії

Захисник збірної України і автор третього гола українців у ворота Чорногорії Артем Федецький прокоментував перемогу команди над чорногорцями в матчі відбіркового циклу чемпіонату світу - 2014.

"Фол Зозулі не тягнув на червону картку. Готувалися до провокацій, але не вдалося обійтися без червоної.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чорногорія - Україна. Відео голів матчу

У другому таймі взяли себе в руки і зробили свою справу. Дякуємо за підтримку. Треба було більше працювати, але вдесятьох це заслужена перемога", - підкреслив Федецький.

Нагадаємо, що в рамках відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 року збірна України на виїзді розгромила Чорногорію з рахунком 4:0. У цьому поєдинку було три видалення: під кінець першого тайму суддя показав червону картку українцеві Роману Зозулі, а в другій половині зустрічі поле покинули чорногорці Волков і Павичевич.