Гравець збірної України: Сказали Безусу, що він зіграв краще, ніж Тотті

0
116
Гусєв вірив у перемогу збірної України над Чорногорією

Півзахисник збірної України Олег Гусєв, заявив, що не чекав розгрому Чорногорії, але був упевнений у перемозі української національної команди.

"Ми повинні були перемагати Чорногорію ще в Києві. Серйозно розбирали з хлопцями той матч при підготовці до виїзного поєдинку з чорногорцями і головне, що ми для себе підкреслили - це те, що наш суперник за всю гру один раз перейшов центр поля, і при цьому переміг.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чорногорія - Україна. Відео голів матчу

Повторюся, ще в Києві ми повинні були цю команду обігравати. Тому я не сумнівався, що ми доб'ємося такого результату тут, у Чорногорії ", - сказав Гусєв.

За словами футболіста, переломним моментом поєдинку став гол Дениса Гармаша.

"Звичайно ж, гол Гармаша! Адже в перші хвилини другого тайму ми взагалі не могли перейти центр поля. Та й суддя ще всі суперечливі моменти трактував на користь суперника - буквально обклав нас штрафними. Я навіть Ракицькому, здається, тоді сказав: "Все, він нас вже не відпустить ... ". Але потім нам вдалося забити м'яч, потім було видалення Волкова, і тоді я зрозумів, що ми зможемо довести матч до перемоги", - підкреслив Гусєв.

Він також розповів, як команда відреагувала на гол Романа Безуса в цьому матчі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Свято на нашій вулиці. Як Україна Чорногорію розгромила

"Він же обожнює Тотті - ось ми йому і сказали, що він зіграв краще, ніж Тотті", - зазначив хавбек збірної України.

Нагадаємо, що в рамках відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 року збірна України на виїзді розгромила Чорногорію з рахунком 4:0. У цьому поєдинку було три видалення: під кінець першого тайму суддя показав червону картку українцеві Роману Зозулі, а в другій половині зустрічі поле покинули чорногорці Волков і Павичевич.