Нападник збірної Чорногорії: Немає сенсу шукати собі якесь виправдання

8 червня 2013, 15:35
0
20

Деян Дам'янович прокоментував поразку своєї команди в матчі з Україною.

"Те, як ми грали у другому таймі й те, до чого це призвело - велике розчарування для нас, для вболівальників, для всієї країни. Ми граємо в більшості, маємо хороші моменти для взяття воріт, але допускаємо такі помилки й програємо 0:4 - це дійсно жахливо.

Немає сенсу шукати собі якесь виправдання, необхідно просто швидше забути цей розгром і як слід підготуватися до вересневих матчів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Свято на нашій вулиці. Як Україна Чорногорію розгромила

Шанси на вихід з групи у нас залишаються. Хоча, треба визнати, що у збірної України - хороший календар на фінальному відрізку відбіркового циклу. У той же час, для українців не будуть легкими матчі з Англією і Польщею.

У цілому, упевнений, що доля двох перших місць в нашій групі вирішиться в очних матчах за участю Чорногорії, Англії, України та Польщі", - сказав Дам'янович.

Нагадаємо, що в рамках відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 року збірна України на виїзді розгромила Чорногорію з рахунком 4:0. У цьому поєдинку було три видалення: під кінець першого тайму суддя показав червону картку українцеві Роману Зозулі, а в другій половині зустрічі поле покинули чорногорці Волков і Павичевич.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Нападаючий збірної Чорногорії: Немає сенсу шукати собі якесь виправдання

За матеріалами: dynamo.kiev.ua