Гармаш не вважає себе героєм матчу з Чорногорією

8 червня 2013, 15:54
0
31

Автор переможного голу у ворота Чорногорії Денис Гармаш гранично скромно оцінив свій власний успіх.

"Та який я герой?! Взяли три очки, що ми повинні були зробити ще вдома.

Так вийшло, що Зозуля трохи не стримав емоції, але ми вийшли, відпрацювали за нього і за команду", - сказав Гармаш каналу Футбол.

Нагадаємо, що в рамках відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 року збірна України на виїзді розгромила Чорногорію з рахунком 4:0. У цьому поєдинку було три видалення: під кінець першого тайму суддя показав червону картку українцеві Роману Зозулі, а в другій половині зустрічі поле покинули чорногорці Волков і Павичевич.

Гармаш забив свій гол у дебюті другого тайму, коли наші футболісти грали в меншості.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Гармаш не вважає себе героєм матчу з Чорногорією

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua