Молодіжне Євро-2013: Росія зганьблена Нідерландами

9 червня 2013, 21:20
0
53
Росія програла Нідерландам

Залишившись у меншості на початку другого тайму, росіяни зазнали розгромної поразки на молодіжному Чемпіонаті Європи.

Збірна Росії з рахунком 1:5 поступилася Нідерландам і втратила реальні шанси на продовження боротьби на чемпіонаті Європи серед молоді.

При рівній в цілому грі підопічні Миколи Писарєва до перерви поступалися з мінімальним рахунком, але на самому початку другого тайму залишилися в меншості через вилучення Микити Чичеріна. Після цього врятувати росіян могло лише диво, якого, незважаючи на всі старання команди, не сталося.

Росіяни, на відміну від першої гри з іспанцями, володіли м'ячем не менш ніж суперники і значно частіше наближалися до воріт голландців.
Якщо у кого виникали питання щодо взаємодії Дзагоєва і Федора Смолова, то красномовна відповідь була дана на 15-й хвилині. Сергій Петров зробив передачу з глибини на форварда, той дотепно пропустив м'яч, дозволивши Дзагоєву "вивалитися" на ворота. Розіграли відмінно, тільки от точності хавбеку трохи не вистачило.

Момент вийшов небезпечним, але все-таки не йшов у порівняння з тим, що організували помаранчеві десятьма хвилинами пізніше. Після розіграшу кутового підопічні Миколи Писарєва не розібралися у штрафному і дозволили Люку де Йонгу пробити головою з близької дистанції - за Миколу Заболотного зіграла штанга.

Команда Кора Пота ще кілька хвилин нагнітала тиск, але потім росіяни повернули гру в початкове спокійне русло. На 36-й хвилині після кутового Тарас Бурлак бив без перешкод, але толком не підлаштувався під м'яч, і той полетів над поперечиною.

В обороні росіяни в цілому справлялися, але на 39-й хвилині залишили дірку в центрі поля, чим миттєво скористався Джорджніо Вейналдум.
Отримавши м'яч у центральному колі, він просунувся вперед і, не зустрівши опору, пробив здалеку – м'яч ліг впритул зі штангою.

На самому початку другого тайму завдання перемогти перетворилося для росіян практично на нездійсненне: Чичерін за підкат ззаду отримав пряму червону картку. Писарєв тут же відправив на полі Дениса Черишева замість Павла Яковлєва, що дозволило організувати кілька непоганих атак.

Тим не менш, справлятися ззаду ставало все складніше, і на 61-й хвилині голландці зміцнили перевагу: де Йонг пробив головою у протихід Заболотному після передачі Марко ван Гінкела з правого флангу.

Такий рахунок, та ще в меншості, міг би зламати багатьох, але Росія не здавалася. Чотири хвилини потому Дзагоєв головою пробив у штангу після навісу Георгія Щенникова, а Черишов став першим на добиванні - 1:2. Росіяни тримали м'яч, сміливо йшли вперед, але така гра завжди пов'язана з ризиком.

Тим не менш, пропустила команда Писарєва зовсім не після контратаки: Йерун Зут вибив м'яч від воріт, де Йонг головою скинув м'яч на Олу Джона, який чітко реалізував вихід один на один - 3:1. У надії врятувати якщо не шанси на вихід у півфінал, то хоча б добре ім'я росіяни пішли вперед і часом діяли впевнено і сміливо.

Але суперник був невблаганний. На 83-й хвилині вийшли на заміну Лерой Фер і Данні Хусен забили четвертий гол. Перший віддав пас врозріз, а другий перекинув м'яч через Заболотного. Росіяни стали один за одним вистачати жовті картки, але це не врятувало їх від п'ятого м'яча. Цього разу Джон відпасував від лицьової лінії тому, і набіг Фер встановив фінальний результат.

Нідерланди U-21 - Росія U-21 5:1 (1:0)

Голи: Вейналдум, 39 (1:0); де Йонг Л., 61 (2:0); Черишов, 65 (2:1); Джон, 69 (3:1); Хусен, 83 (4:1); Фер, 90 +2 (5:1)

Вилучення: Чичерін (Росія, 50).

За матеріалами: ru.uefa.com